Yaşar Aydın'ı Ödüle Götüren Yol "Halkın Sevgisi" Oldu

"Onur İttifakı Lideri Yaşar Aydın halkla bir olmanın karşılığını ödülle taçlandırdı. "

Anadolu'nun bereketli topraklarında her kesimden vatandaşlarla genciyle, yaşlısıyla, kadınıyla ve çocuğuyla bir araya gelen Onur Hareketi Lideri Yaşar Aydın yılın siyasetçisi ödülüne layık görüldü. 

İstanbul Maslakta; Avrupa İş Adamları Genel Merkezinde; Avrupa İş Adamları Platformu, Avrupa Kadın Girişimciler Platformu ve Avrupa Demokrasi Gençlik Hareketi'nden yılın siyasetçisi ödülünü aldı.

ÖDÜLE GİDEN YOL

Yaşar Aydın'ı bu ödüle taşıyan ise oldukça basit ama bugüne kadar kimsenin yapamadığı bir denklemdi. O da samimiyet, vatandaşla iç içe olma, kimseyi ötekileştirmeden insanlara yaklaşımı ve durdurak bilmeyen Anadolu gezileri oldu. Gençler, kadınlar, Kürtler, Aleviler ve tüm Anadolu...

YAŞAR AYDIN, İKTİDAR VE MUHALEFETİN TAKİBİNDE 

Sorunları gezerek ve yargılamadan yerinde dinleyen Yaşar Aydın, konuştuğu herkesten tam not almayı başardı. Cumhurbaşkanlığı adaylığı için halkın teveccühüne layık olan Aydın, iktidar ve muhalefet yetkilileri tarafından ise yakın takipte. İktidarı kaybetme endişesi taşıyan AK Parti ve yerine gelme umudu olan CHP'nin, Yaşar Aydın'ı çalışmalarından çekindiği vatandaşlar tarafından konuşuluyor. Öte yandan yine iktidar ve muhalefette bulunan önemli isimlerin de Onur İttifakı'na geçtiği, geçmeyenlerin ise üstü kapalı desteklediği belirtiliyor. 

Aldığı ödülle ve iktidar ile muhalefetin kendisini yakında takip etmesine ilişkin Onur İttifakı Lideri Yaşar Aydın şunları söylüyor:

"SESİMİZ ARTIK AVRUPA' DAN DUYULUYOR" 

"Öncelikle beni bu ödüle layık görenlere çok teşekkür ediyorum. Sesimiz artık Avrupa’dan duyulup destek görüyor. Öte yandan bugüne kadar bu milletin evlatlarını dışlayan, onların önüne her türlü zorluğu, engeli getiren, çoğu zaman halkı yok sayan, iteleyen iktidar ve muhalefet yetkilileri ise ellerinde ne kadar güç olursa olsun bizim vatandaşımızla bir araya gelmemize onlarla iç içe geçmemize engel olamayacak. Onlar sadece bizi izlemekle yetinecekler ve ilk seçimlerde bu milletin evlatları tarafından sandığa bir daha geri gelmemek üzere gömülecekler. Görelim mevla neyler, neyler ise güzel eyler."

Magazin 10.04.2021 18:21:00 0Sanatcı Rüzgar Pehlivan canlı yayında kalemini kirdi

Sanatcı Rüzgar Pehlivan canlı yayında kalemini kirdi

Ömer Lütfi Bakan'ın ZEHRA'M adlı romanı çıktı..

Yaşar Aydın'ı Ödüle Götüren Yol "Halkın Sevgisi" Oldu

Denizli'de kartpostallık görüntüler

Dijitalleşmenin kitabını yazdı